Sklep internetowy działający pod adresem www.gotme.pl zapewnia ochronę wszystkich danych osobowych, jakie zostały pozyskane w wyniku prowadzonej działalności zgodnie z obowiązującym prawem (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz jej późniejsze zmiany). Dane osobowe są poufne i chronione w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich. Klienci sklepu loftbar mogą po zalogowaniu edytować, modyfikować i usuwać swoje dane.

 

Sklep internetowy gotme.pl absolutnie nie ma dostępu do informacji dotyczących kont i kart płatniczych Klientów. Dbamy o bezpieczeństwo transakcji, które obsługuje dla nas serwis PayU S.A. Podczas zakupu kartą nie przekazujesz nam żadnych danych bankowych - nazwy banku czy numeru konta. Płatność przelewem obsługuje bezpośrednio strona Twojego banku.

 

Klient rejestrując się w sklepie internetowym www.gotme.pl umieszcza swoje dane osobowe w bazie sklepu i wyraża w ten sposób zgodę na ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).

 

Materiały promocyjno reklamowe w tym newsletter są wysyłane tylko do klientów, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie takich informacji zaznaczając odpowiednie opcje na stronie sklepu loftbar.

 

Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania lub ich usunięcia z bazy sklepu loftbar.