Pokój dziecięcy

Pokój dziecięcy

Mając na uwadze to, jak trudno jest znaleźć minimalistyczne, pozbawione przesadnej słodyczy meble i dodatki do pokoi dziecięcych, w ofercie Gotme znaleźć można starannie wyselekcjonowane elementy, które pozwolą wyczarować industrialny pokój dziecięcy lub jego skandynawski odpowiednik. Bajkową atmosferę pomogą wyczarować minimalistyczne, ręcznie malowane pojemniki na zabawki na kółkach, komfortowe ratanowe krzesła, regały z funkcjonalnymi szufladkami na drobiazgi, a także miłe w dotyku koce, bawełniane poduszki czy fantazyjne lampy.

Tutaj znajdziesz wszystko, co może zagościć w sypialni Twojej pociechy. Z naszymi meblami, oświetleniem, dekoracjami, tekstyliami i drobiazgami dziecięcy pokój nabierze wyjątkowego charakteru.
Proponujemy oryginalne krzesełka i fotele wyplatane z rattanu, praktyczne stoliki edukacyjne, mięciutkie pufy w niecodziennych kształtach. Zaskakujemy poduchami-piramidami, namiotami tipi, które można rozbić na samym środku dziecięcego pokoju oraz pufami w kształcie… ogromnych balonów. Na ściany polecamy piękne naklejki i oryginalne grafiki z motywami zwierzęcymi, podłogi przyozdabiamy dywanikami i chodnikami, a dziecięce łóżeczko otulamy cieplutkimi kocykami. A wszystko to, zgodne z aktualnymi trendami aranżacyjnymi, łączące skandynawski minimalizm z dziecięcym zamiłowaniem do kolorów, nadruków i zaskakujących form.